aktuality - archiv 2017_1

Archiv aktualit 2017

22. 12. 2017

Přejeme Vám, ať i letos přinese betlémská hvězda světlo do Vašeho domova, ať posilní lásku a naději v život a jeho krásu a ať Vám dá sílu do každého dne nového roku.

Tým Domácího hospicu Nablízku.

22. 12. 2017

Děkujeme Nadačnímu fondu Tesco, který podpořil náš projekt – elektrické polohovací postele pro naše klienty, darem 30 000 Kč.

21. 12. 2017

Nadační fond J&T i letos poskytl našemu hospici finanční dar ve výši 100 000 Kč, který použijeme na platy zdravotních sester. Mnohokrát děkujeme!!!

4. 12.2017

Dne 2. 12. 2017 se v Lysé nad Labem konalo již tradiční Vítání adventu. Na této akci, při které můžeme již cítit vůni Vánoc, nechyběl ani náš hospic se svým stánkem. Návštěvníci u nás mohli za dobrovolný příspěvek zakoupit krásné výrobky, které vyrobili naši dobrovolníci, děti z MŠ Pampeliška a MŠ Čtyřlístek. Nejen jim, ale i všem, kteří přispěli na naši činnost, děkujeme a přejeme klidný adventní čas!

30. 11. 2017

Děkujeme městu Milovice za podporu formou finančního daru ve výši 40 000 Kč, který použijeme na zdravotnické pomůcky.

24. 11. 2017

Velký dík patří městu Lysá nad Labem za dar 200 000 Kč na platy zdravotních sester. Srdečné díky za podporu!!!

23. 11. 2017

Přednáška charizmatické paní Radomské si našla svoje posluchače i v Lysé nad Labem. Její povzbudivá slova, předávání zkušeností s doprovázením umírajích pacientů, kteří mohli odejít bez bolesti, v důstojnosti a v kruhu milující rodiny, dávají dalším lidem odvahu a naději, že i oni dokáží s podporou domácího hospice splnit přání svému blízkému.

27. 10. 2017

Běh pro hospic je za námi. Děkujeme všem 220 závodníkům, kteří přišli (i navzdory chmurné předpovědi počasí) a podpořili činnost našeho hospice buď finančním darem, nebo svou účastí. Výtěžek z celé akce činí 47 524 Kč. Velké díky patří také organizátorům z Církve bratrské, kteří celou akci připravovali s neobyčejným nadšením. Nesmíme zapomenout i na další, kdo se na akci podíleli ať už přímo nebo nepřímo: Město Lysá nad Labem, Milovičtí běžci, Obec Jiřice, Skaut Lysá nad Labem, 59. přední hlídka Royal Rangers Milovice, HO Alpici Milovice a mnoho dalších, kterým tímto děkujeme!!!

9. 10. 2017

Běh pro hospic startuje v neděli 22.10.2017 v Milovicích.

Zaregistrujte se na http://bph-milovice.cz a podpořte svým během, jízdou na kole či chůzí, činnost našeho domácího hospice. Těšíme se na Vás!!!

6. 10. 2017

S velkou radostí oznamujeme, že máme hospicové auto a tak logistické problémy jsou již minulostí. Nový vůz převzala naše ředitelka Pavlína. Díky němu, se budou zdravotní sestřičky bez problémů dopravovat za pacienty a také jim pohodlně přivážet kompenzační pomůcky. Děkujeme všem sponzorům a dárcům!

Tento projekt podpořili zejména:

Liga proti rakovině Praha a Krajský úřad Středočeského kraje.

Děkujeme!!!

25. 9. 2017

S velkou radostí oznamujeme, že máme hospicové auto a tak logistické problémy jsou již minulostí. Nový vůz, převzala naše ředitelka Pavlína. Díky němu, se budou zdravotní sestřičky bez problémů dopravovat za pacienty a také jim pohodlně přivážet kompenzační pomůcky. Děkujeme všem sponzorům a dárcům! Tento projekt podpořili zejména: Liga proti rakovině Praha a Krajský úřad Středočeského kraje. Děkujeme!!!

...starší zprávy nebo zpět

Děkujeme za podporu!