Zuzka pro nás mnoho znamenala…

Chtěli bychom vyjádřit velký dík hospici Nablízku, který nám pomohl v poslední fázi života naší těžce nemocné Zuzce. Díky Vaší pomoci mohla odejít důstojně a v klidu. Přístup všech z hospice, ať už zdravotních sestřiček Hanky a Markétky, které se o nemocnou jezdily starat, paní doktorky a paní Urbanové, byl naprosto profesionální, a přitom hluboce lidský a vstřícný, což se pozitivně podepsalo nejen na psychice nemocné, ale celé rodiny. Při jakýchkoliv komplikacích nebo otázkách stačilo kdykoliv zavolat, vždy jsme se setkali s maximální ochotou a pochopením, nic nebyl problém a vše nám pomohli okamžitě vyřešit. Za celou rodinu bychom Vám tímto chtěli poděkovat, že jste umožnili člověku, který pro nás tolik znamenal, prožít poslední dny doma s námi. Děkujeme.

Veronika Jakubová s rodinou